понедельник, 28 сентября 2015 г.

Де створити вчителю власний освітній блог та обмінюватись інформацією?

Інтернет був винайдений для зміцнення зв’язків. Вчителі вже давно мали можливість створювати веб-сайти або надавати списки навчальних інтернет-ресурсів, але все це стало набагато простішим за останні кілька років. Безліч безкоштовних програм для школярів та вчителів, а це означає, що вони можуть почати завдання — навіть груповий проект — у школі та продовжити його вдома або в місцевій бібліотеці.
GoogleDocs https://www.google.com/docs/about/
Перш за все, ви ніколи не повинні клацати на посилання «зберегти» в GoogleDocs. Він записує всі зміни в режимі реального часу. Внаслідок такого виду обміну кілька людей можуть працювати в документі одночасно, роблячи спільну роботу простою.
Google Форми http://www.google.com/forms/about/
Якщо ви бажаєте розробити навчальні тести, то саме форми Google зможуть допомогти вам збирати і поширювати інформацію. Якщо у вас є цифровий клас, використовуйте сайт, щоб перевірити домашнє завдання школярів або дізнатися, які уроки вони найбільше люблять.
WordPress https://wordpress.org/
Створити сайт або блог класу на цій вільній, легкодоступній у використанні платформі допоможе WordPress. Вчителі молодших школярів можуть інформувати батьків про діяльність класу і майбутніх подій. Вчителі учнів старших можуть запустити онлайн-дискусії, і розмістити навчальні посібники.
Wikispaces http://www.wikispaces.com/
Це чудове місце для групових або класних проектів, адже на цій платформі кілька користувачів можуть редагувати документи. Або використовуйте цей сервіс, щоб побудувати освітній вікі-простір, наповнений веб-сайтами та довідковими матеріалами для школярів.
Детальніше у посиланні: http://www.edudemic.com/best-web-tools/

1 комментарий: